Porady eksperta

Umowa o zachowaniu poufności

Pytanie z dnia 11 grudnia 2014

Przedstawiony problem prawny: umowa o zachowaniu poufności.

Odpowiedź na problem prawny:

Informujemy, iż w serwisie www.mikroporady.pl obecnie nie ma dostępnego wzoru umowy o zachowaniu poufności. Ze względu na zapotrzebowanie, możliwe jest sporządzenie takiego wzoru w najbliższym czasie.

Natomiast w związku z pytaniem poniżej wskazujemy linki odsyłające do umów, które w swojej treści zawierają klauzule dotyczące tajemnicy przedsiębiorcy czy zakazu konkurencji, z których można częściowo skorzystać.

1. Kontrakt menedżerski

Ponadto warto zapoznać się na tym etapie z Regulaminem w zakresie bezpieczeństwa i ochrony informacji. W punkcie 2.1 niniejszego Regulaminu również znajdują się przydatne informacje mogące służyć ochronie dokumentów czy projektów wewnątrz firmy.

2. Procedura/Regulamin w zakresie bezpieczeństwa i ochrony informacji

Nadto, jeżeli jest potrzeba napisanie takiej umowy w formie zindywidualizowanej, prosimy o kontakt bezpośrednio na adres Kancelarii „Juris" – http://juris.pl/ , która odpowiedzialna jest za przygotowywanie i aktualizowanie dokumentów prawnych dla portalu.

Stan prawny aktualny na dzień 18 grudnia 2014 r.

Pomogliśmy?

Teraz Ty możesz pomóc nam!

Z tego tekstu możesz korzystać za darmo, ale nie powstał za darmo i poświęciliśmy na niego sporo czasu. Ty również możesz pomóc w tworzeniu kolejnych, wspierając nas finansowo.
Wystarczy nawet niewielka kwota.

Wybierz kwotę darowizny i przejdź do szybkiej, bezpiecznej płatności internetowej:

/ miesięcznie

  • Wybierz lub wpisz kwotę darowizny