Porady

Nie rezygnuj z marzeń! Bezpłatne tworzenie stron internetowych.

Jeden z użytkowników naszego serwisu, postanowił podzielić się z nami swoją historią, która motywuje do dalszego działania pomimo przeciwności. My postanowiliśmy podzielić się nią z Państwem i być może zachęcić do skorzystania z jego pomocy.

Użytkownik naszego serwisu pan Mateusz Pawłowski jest osobą niewidomą. W 2016 roku ukończył Technikum Administracyjne przy SOSW dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej. Pan Mateusz, z uwagi na swoje ograniczenie nigdy nie będzie w pełni niezależny, potrzebuje pomocy swoich bliskich m.in. przy przemieszczaniu się. Użytkownik od wielu lat działa społecznie na różnych płaszczach, nie poddając się w drodze do osiągnięcia zamierzonych sobie celów, pomimo trudności. Teraz postanowił pomagać przedsiębiorcą dotkniętym skutkami gospodarczymi pandemii.

Z uwagi na epidemię COVID-19 i ograniczenia dla przedsiębiorców, które wprowadzono na terenie RP doszło do znacznego rozwoju przedsiębiorstw działających w internecie, co negatywnie oddziałuje na przedsiębiorców nie posiadających swoich stron internetowych i nie prowadzących działalności w tym obszarze. Pan Mateusz postanowił pomóc przedsiębiorstwom, którzy nie posiadają swojej strony internetowej ani środków na jej założenie i uruchomił projekt, który polega na bezpłatnym tworzeniu stron internetowych.

Akcja jest skierowana do małych firm i instytucji, które nie mają swojej strony internetowej.

Z projektu może skorzystać każdy! Jednym warunkiem, przystąpienia do projektu jest prowadzenie firmy, fundacji, instytucji czy jakiejkolwiek innej działalności, która nie ma jeszcze własnej strony internetowej.

Przedsiębiorca, po zakończeniu tworzenia strony internetowej, może zgłosić swoje uwagi i spostrzeżenia. Z projektem współpracuje Katowicka firma Lingua-IT, która udostępnia bezpłatnie serwer, dzięki czemu utrzymanie strony też nic nie kosztuje.

Być może pomoc pana Mateusza przyda się także Tobie?

Dane kontaktowe Mateusza Pawłowskiego:

Tel.: 505904182 , e-mail: info@enet.ovh

Pierwsze kroki w biznesie

Pierwsze kroki w biznesie - Przewodnik początkujacego przedsiębiorcy.

Publikcja skierowana jest do wszystkich osób, które rozważają możliwość rozpoczęcia pracy na własny rachunek, ale brakuje im podstawowej wiedzy z zakresu zakłądania i prowadzenia działalności gospodarczej.


Pobierz poradnik

Pamiętaj:
Wpisz nasz KRS 0000318482 w Deklaracji Podatkowej Twój e-PIT
Dziękujemy!

Pomogliśmy?

Teraz Ty możesz pomóc
Fundacji Akademia Liderów!

Jesteśmy fundacją non-profit, a mikroPorady.pl to nasz projekt, dzięki któremu wspieramy mikroprzedsiębiorczość w Polsce. 96% mikrofirm zapewnia 75% wszystkich wpływów z podatków i wytwarza 51% zysku gospodarki kraju. Jednak z powodu braku dostatecznej wiedzy, znajomości przepisów i kompetencji tylko niewielkiej liczbie udaje się utrzymać na rynku dłużej niż rok. Pomóż nam w finansowaniu edukacji mikroprzedsiębiorców, pisaniu poradników, umów, instrukcji, regulaminów i innych tekstów, z których również Ty korzystasz. Wystarczy nawet niewielka kwota.

Wybierz kwotę darowizny i przejdź do szybkiej, bezpiecznej płatności internetowej:


/ miesięcznie

  • Wybierz lub wpisz kwotę darowizny