Wielkość tekstu
Kontrast serwisu

Mikroporady są czymś wyjątkowym. Są jak poradniki na półce każdego polskiego mikro przedsiębiorcy. W świecie Internetu są małym zakamarkiem praktycznej wiedzy, w którym można znaleźć prawie wszystko o prowadzeniu małej firmy.

Aby chronić naszą niezależność, nigdy nie publikowaliśmy i nie będziemy publikować reklam. Utrzymujemy się z darowizn o średniej wysokości 20 zł, w tym także z wpłat z 1% Podatku.

Proszę, pomóż nam zbierać pieniądze i ulepszać Mikroporady. Czytaj więcej...

Podanie danych jest dobrowolne. W celu realizacji naszej Misji oraz zachowania odpowiedniego poziomu bezpłatnego i nieograniczonego dostępu do Mikroporad® dla naszych subskrybentów, rejestracja jest niezbędna.
Logowanie
Aby otrzymać dostęp do pełnej treści i możliwości pobierania wzorów dokumentów prosimy się zalogować.
Nie pamiętasz hasła? Nie pamiętasz loginu?
Nie masz jeszcze konta?
Nowi użytkownicy mogą uzyskać bezpłatny dostęp do wszystkich mikro porad, uwag, komentarzy, orzecznictwa i wzorów dokumentów zakładając konto w naszym serwisie:
Mikroporady.pl jest przedsięwzięciem non-profit realizowanym w ramach pożytku publicznego. Nie wyświetlamy żadnych reklam, nie pobieramy opłat od użytkowników, nie udostępniamy pozostawionych danych
 

Pomóż Nam Działać Szybciej. Jeśli nie My razem, to kto? Bo kiedy, jeśli nie teraz?

Serwis Mikroporady.pl od ponad 2 lat cotygodniowo wysyła 2 biuletyny aktualizacyjne z nowymi wzorami dokumentów i poradami do 60.000 zarejestrowanych użytkowników

Przekaż ico-1procent Podatku PIT

KRS: 0000318482 - Wpisz w Deklaracji

Dlaczego warto?

przekaż darowiznę

• do 6% dochodu - osoby fizyczne
• do 10% dochodu - osoby prawneOkreśl kwotę i przekaż darowiznę

dalej